شرح خبر

ساماندهی کوچه ها و خیابان های شهر قشم با یک هزار تابلو راهنما

قشم- ایرنا- مدیر امور شهری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک هزار تابلو راهنما با اعتباری افزون بر یک میلیارد و 500 میلیون ریال با هدف ساماندهی کوچه ها و خیابان های شهر قشم در حال آماده سازی است.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، شریف شریفی نژاد اظهار کرد: در اجرای این طرح تمام تابلوهای فرسوده شهرک ها و محله های قدیمی شهر قشم با تابلوهای جدید جایگزین می شوند.
وی با بیان اینکه 50 درصد معابر و کوچه های این شهر که بدون تابلو هستند نیز با اجرای طرح یاد شده دارای تابلو و کد شناسایی می شوند، افزود: طرح ساماندهی معابر و کوچه های قشم در کمیته نامگذاری معابر و خیابان های شهر که به ریاست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد برگزار شد، به تصویب رسیده است.
وی یادآوری کرد: با ساخت تابلوهای جدید و نصب آن تا دو ماه آینده، پیش بینی می شود که ارائه خدمات شهری در این نقطه از جزیره با اطمینان خاطر و سرعت بیشتری انجام شود.
شریفی نژاد از برنامه ساماندهی کوچه ها و خیابان های شهرهای درگهان، سوزا و تمامی روستاهای جزیره قشم در مرحله دوم اجرای این طرح خبر داد و گفت: تمامی کوچه ها و معابر روستاهای جزیره نیز تا پایان امسال نامگذاری می شوند.
جزیره قشم با یکهزار و 500 کیلومتر مربع مساحت و حدود 117 هزار نفر جمعیت در فاصله 20 کیلومتری بندرعباس مرکز هرمزگان واقع شده است.